מרב כהן – לבנדולה

מרב כהן – לבנדולה

מרב כהן היא נטורופתית, הרבליסטית ורוקחת קוסמטיקה טבעית, המציעה ייעוץ נטורופתי, ניקוי רעלים, בניית תפריט לטבעונים, סדנאות חווייתיות (שייקים, מסכות פנים וניקוי רעלים) ורוקחת קרמים בהתאמה אישית. הקרמים הטיפוליים והקוסמטיים עשויים חומרי גלם טבעיים.

קצת על נטורופתיה
נטורופתיה מאמינה שהגוף יכול לרפא את עצמו, כל עוד הוא מקבל את תנאים המתאימים לו. הנטורופתיה מחפשת את שורש הבעיה, ודואגת לטפל בו ולא רק בסימפטומים שלו. כל זאת תוך הסתכלות הוליסטית והקשר ההדוק בין גוף לנפש.

מרב מאמינה בבניית תפריט בשיתוף פעולה מלא עם המטופלים. חשוב בעיניה שהתפריט יהיה כזה שאפשר לעמוד בו ואפילו ליהנות ממנו. בתפריט ניתן למצוא שילוב של צמחים, שיתמכו ויחזקו את הגוף בתהליכים ובשינויים שהוא עובר. כמו כן, ישנה התייחסות לחשיבותן של פעילות גופנית, שינה איכותית, הפגת מתחים וכדומה.

קצת על ניקוי רעלים
בכל יום אנו מכניסים לגוף שלנו, אם במודע ואם לא, לא מעט רעלים. כאשר כמות הרעלים מרובה, ישנו עומס רב על הכבד, כאיבר שתפקידו לנקות את הרעלים מגופנו. כך נוצר מצב של עקה חימצונית: מצב בו יש בגוף יותר רדיקלים חופשיים מאשר נוגדי חמצון. הגוף לא מסוגל להתמודד עם המצב ונוצרות בעיות שונות.

מרב מעבירה סדנאות לניקוי רעלים וגם מלווה באופן פרטני. כדי לדעת אם גם אתם זקוקים לניקוי רעלים, שאלו את עצמכם את השאלות הבאות:
כשאתם קמים בבוקר, האם אתם מלאים באנרגיה או בקושי יוצאים מהמיטה?
בשירותים – האם יש קושי ביציאות?
איך אתם מרגישים במהלך היום?
האם אתם סובלים מכאבי ראש? בטן נפוחה? שלשול? עצירות? עייפות?
אם תרצו לקבל מידע נוסף – פנו למרב בטלפון: 052-3379353

מוזמנים להכיר עולם שלם של ניחוחות מרפא, ויטמינים טבעיים ושמנים אתרים ולהתנסות בעצמכם!

למידע נוסף על טיפולים אלטרנטיביים בחבל מודיעיןלחצו כאן

ישובים הבאים אין אפשרות משלוח:
יישובי רמת הגולן וגבול הצפון, יישובי בקעת הירדן, יישובים מעבר לקו הירוק, יישובי עוטף עזה, יישובי הערבה, אילת וים המלח,בתי חולים , משרדי ממשלה, אוניברסיטאות.
לבדיקה פרטנית עבור המשלוח שלך שלח הודעה כאן ונשמח ליצור קשר בהתאם