בתים פתוחים בחבל מודיעין!

בתים פתוחים בישובים נופך – רינתיה – מזור: יום שישי, 20/9/2019 בשעות 9:00-15:00
יריד 'בתים פתוחים מארחים' בחבל מודיעין, לקראת ראש השנה, מתקיים בישובים רינתיה, מזור ונופך ביום שישי 20/9.  ביום זה מארחים 15 בתים מעניינים באשכול הישובים הצפוני למעלה מ- 60 עסקים מחבל מודיעין, ובהם אמנים, בשלנים, חקלאים, רפואה טבעית ועוד, ליום אחד של פעילות שיא מרתקת.
בחצר מתחם הסילו ברינתיה (בית מס' 6) החל משעה 12:00 יעשיר את היריד מופע ג'ז מתמשך של "דפנה לוי והקלאסיקטס". הרכב ייחודי המשלב ג'אז ובלוז עם יצירות קלאסיות מוכרות ומוסיקה ישראלית ואתנית, ביצירתיות והומור. דפנה לוי, זמרת ג'אז בינלאומית, תושבת בית נחמיה, תופיע עם ההרכב הכולל את תמיר מילר – פסנתר, ערן זילברברג – קונטרבס ולאון חביב – תופים.
תחנת המידע,  "המועצה בדרך אליך" – תחנת המידע שלנו ליריד הבתים הפתוחים נמצאת במיזם מיוחד במינו, האוטובוס הדיגיטלי החדשני של מועצה אזורית חבל מודיעין, המעניק לתושבים שירות אישי מהיר ויעיל בכל תחום. והפעם, מידע על הבתים, מפת הישוב עם פירוט מי המציגים בכל בית, תחנות, קשר עם השאטל ועדכוני הפקה. לתושבי המועצה ולאורחים הרבים שינהרו מרחבי הארץ.
וליד תחנת המידע, 'גלגלידה' – אוטו גלידה כמו של פעם. מוזמנים לבחור: בגביע או בכוס? שמנת או סורבה? גלידות משובחות בעשרה טעמים. אושר מתוק  לדרך ועל הדרך.
שאטל הלוך וחזור לבתים הפתוחים יצא מחניון המתחם המסחרי 'מבנה', בארות יצחק במהלך כל היום ללא תשלום.
הכניסה חופשית!

לפירוט כל הבתים והמציגים המלא!

לצפייה במפת הבתים הפתוחים (תחולק לבאים ליריד).

ישובים הבאים אין אפשרות משלוח:
יישובי רמת הגולן וגבול הצפון, יישובי בקעת הירדן, יישובים מעבר לקו הירוק, יישובי עוטף עזה, יישובי הערבה, אילת וים המלח,בתי חולים , משרדי ממשלה, אוניברסיטאות.
לבדיקה פרטנית עבור המשלוח שלך שלח הודעה כאן ונשמח ליצור קשר בהתאם