עגור אירועי ניווט למשפחות וארגונים

עמי גור ועודד עובדיה, מדריכי ניווט מוסמכים – מציעים פעילויות ניווט עממי וספורטיבי למשפחות, בתי ספר, ארגונים וחברות באזור יער בן שמן והסביבה.

 

ניווט למשפחות

עוד שבת מתקרבת… ואתם מחפשים פעילות שתתאים ותסחוף את כל המשפחה. פעילות שיש בה ערך מוסף ומתאימה ממש לכולם…

אז למה שלא תצטרפו לניווט משפחות?

כך תוכלו לעודד את אמא שמצאה את הנ.צ שכולם פספסו, תראו את אבא נזכר בימיו בטירונות בגולני, ותוכלו, ״על הדרך״, לשלב את הילד שבגן, עם הילדה שנמצאת ביסודי ואפילו את הילד המתבגר שלומד בחטיבה (כי יש סיכוי שאפילו הוא יסכים להצטרף ).

ניווט לארגונים וחברות

הניווט מתאים לכל חברה או ארגון המחפשים פעילות חווייתית קצת אחרת:

פעילות המחזקת את הגיבוש ואת הדינמיקה הקבוצתית

מפתחת את הקשרים הבין אישיים בין חברי הארגון,

מדגישה ערכי מנהיגות, שיתוף פעולה וגם תחרותיות.

פעילות שתוציא את כולם מהמשרד לחוויה יוצאת דופן בטבע!

למי זה מתאים? פשוט ל כ ו ל ם !

למשפחות
לארגונים וחברות שרוצים ימי כיף וגיבוש קצת אחרים
לקבוצות מטיילות
לבתי ספר וגם לילדי גן
למי שרוצה לחגוג אירוע בדרך מקורית (יום הולדת, בר מצווה ואפילו חתונת כסף… )
לבעלי מוגבלויות וצרכי נגישות מיוחדים.
לכמה אנשים זה מתאים?

החל מקבוצה של 10 אנשים ועד 250 איש. אנחנו יכולים להפיק למענכם אירועי ניווט אינטימיים כמו גם אירועי ניווט גדולים המתאימים לארגונים, רשויות מקומיות וגופים מוסדיים.
מסלולי הניווט נבחרים ומתוכננים בקפידה – בהתאם לגילאי ויכולות המשתתפים.

קצת עלינו:

עמי גור

בן 42, תושב בית חשמונאי, נשוי ואבא לשלושה ילדים.

מדריך ניווט ומאמן כושר מוסמך ועל הדרך בוגר תואר ראשון בהיסטוריה ומזרחנות, ותואר שני במנהל עסקים.

"ניווטתי שבועות ארוכים (ומהנים!) בשירותי הצבאי כלוחם בחטיבת הנחל. לאחר מכן כקצין מודיעין בשטח ובאגף המבצעים, והמפות נשארו מחוברות אלי לווריד. בשנת 2014 עזבתי את עבודתי כשכיר, ופתחתי עסק עצמאי בתחום הכושר והניווט. התחלתי עם הדרכת חוגי ניווט בבתי ספר יסודיים, ומאז הרחבתי את פעילות הדרכת הניווט למגזרים נוספים. אני מאמן קבוצת כושר קטנה ומהנה (בכל זאת צריך לשמור על הבריאות), אך בעיקר מארגן טיולי ניווט למשפחות, בתי ספר וארגונים, ולכל מי שמעוניין.

האזורים הקרובים לביתי במועצה אזורית גזר, יערות בן שמן ויערות בית שמש הם מהאזורים היפים ומסבירי הפנים שיש בארץ לאלו שרוצים לטייל ולחוות חוויות מהנות בטבע. האהבה שלי (וגם קצת הכישרון הטבעי), לניווט ולטיולים לא הותירו לי יותר מדי ברירות, והביאו אותי לעסוק בתחום שאותו אני אוהב באמת: לנווט, לטייל ולפתוח לעוד ועוד אנשים צוהר לעולם מהנה ומעשיר במיוחד – עולם הניווט".

עודד עובדיה

בן 48, תושב להבים, נשוי ואב לבת ושני בנים. מדריך ניווט מוסמך ובוגר תואר שני בזואולוגיה עם התמחות בציפורים.

"אמרו עלי לא פעם שנולדתי נווט, רק לקח לי כמה שנים לגלות את זה. הניווט אצלי הוא חלק מהחיים: אני נווט ספורטיבי פעיל מגיל 10 (כן, כן, כמעט 40 שנה), שירתתי כנווט בחיל האוויר בסדיר ובמילואים, ומזה זמן אני מדריך נווטים בבית הספר לטיסה. לאחרונה, סיימתי קורס משיטים ואני מקווה להתחיל לנווט גם בים. את עמי פגשתי בקורס מדריכי הניווט ומאז אנחנו עובדים ביחד".

אני מקפיד לעבוד בתחומים אותם אני אוהב. לאחרונה השתחררתי מצה"ל אחרי 20 שנות שירות בחיל האוויר, במהלכן הקמתי את מדור צפרות ועמדתי בראשו במשך למעלה מ 10 שנים. במהלך שירותי התמחתי גם בפתרון קונפליקטים בין ציפורים לבטיחות טיסה וכיום אני נותן ייעוץ למספר גופים בתחום זה. הצפרות חזרה להיות אצלי תחביב ואני מבלה גם לא מעט זמן בצילום ציפורים".

FEEDBACK

Description

Accessibility Statement